Артур Герасимов: голодомор став можливим тому, що 100 років тому українці втратили свою деРжаву

Геноцид українського народу, організований сталінським режимом, став можливим тому, що сто років тому українці не змогли вберегти свою державність. Про це під час жалобних заходів у Києві сказав співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«Маємо завжди пам’ятати велику трагедію, коли були вбиті мільйони українців. Коли були вбиті ті, хто міг будувати майбутнє незалежної України. Сьогодні десятки країн світу визнають це геноцидом. Він був для того, щоб знищити український народ», – наголосив Герасимов.

«Сьогодні ми маємо зробити все, щоб не втратити державу у війні з тим самим ворогом. Сьогодні в Росії сталінський режим вже не вважають злочинним. Країна-агресор намагається повністю переписати історію. І не тільки двадцяте століття, а й набагато раніше», – зазначив Артур Герасимов.

«Але дуже потужна робота дослідників з України і всього світу, активістів і волонтерів, які зібрали мільйони доказів, доводить, що це було цілеспрямоване знищення українського народу», -наголосив Артур Герасимов.