Артур Герасимов: непрофесіонали, які прийшли у владу, не зможуть виконати передвиборчих обіцянок Зеленського

Численні корупційні та іміджеві скандали, які практично щодня продукують депутати фракції «Слуга Народу», показують  справжню сутність її представників і їхні справжні наміри, – заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов. 

«Сьогодні, на жаль, ми бачимо непрофесійність в парламенті. Прояснення просте: до Верховної Ради в монобільшість прийшло дуже багато людей, які не просто не читають закони, не читають документи, за які вони голосують, але які навіть не можуть довести, що їхня репутація є чистою і відкритою», – додав парламентар. 

Артур Герасимов також зазначив, що за шість місяців роботи нова команда, яка щедро засівала виборців обіцянками кращого життя і «нових облич» у владі, на ділі показала тільки скандали і розчарування.                 

«Хочу нагадати про всі передвиборчі обіцянки нової команди, коли вони нам казали, що ведуть нову, чисту команду до влади. А також про ті обіцянки, які так і залишаються обіцянками. Мені здається, сьогодні вже ні в кого не виникає запитання – чому вони так і не виконані», – резюмував Артур Герасимов.