Артур Герасимов: Кримінальна справа проти Софії Федини – це політичне переслідування та вибіркове правосуддя

Правоохоронні органи за вказівкою ексзаступника адміністрації Януковича Андрія Портнова та керівника Офісу президента Зеленського Андрія Богдана організували політичне переслідування опозиції. Тільки так можна пояснити абсолютно штучну кримінальну справу проти волонтерки, української захисниці, народного депутата Софії Федини. Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов заявив журналістам під час брифінгу.

«Політичні переслідування опозиції руками правоохоронних органів та під керівництвом Офісу президента Зеленського на фоні узурпації влади викликали велике занепокоєння та різкі заяви наших європейських партнерів. У цивілізованому світі таку кримінальну справу проти Софії Федини називають політичним переслідуванням та вибірковим правосуддям”, – наголосив Герасимов.

«Правоохоронні органи за вказівкою влади переслідують громадську активістку, учасницю  Революції гідності, волонтерку і народного депутата Софію Федину. Вимагаємо від влади та правоохоронних органів припинити політичні переслідування опозиції і почати виконувати свої прямі обов’язки щодо захисту прав і свобод громадян», – заявив Артур Герасимов.

Він підкреслив, що правоохоронні органи цинічно ігнорують низку скандалів команди президента Зеленського, залишаючи поза увагою і без розслідування факти безпрецедентної корупції.

«Правоохоронні органи не розслідують низку безпрецедентних корупційних скандалів, які тривають у команді «Слуг народу». Це і гроші в конвертах, це і вказівки «смотрящего» по Кривому Рогу депутата Корявченкова взяти під контроль наркоторгівлю, незаконні притони та борделі, це і можлива причетність депутата «Слуги народу» до вбивства людей на Майдані, це і купівля електроенергії в Росії, це також злочини на сексуальному ґрунті, скоєні членом команди Зеленського. Натомість, правоохоронні органи за вказівкою Портнова та керівника Офісу Зеленського організовують політичні переслідування представників опозиції, перш за все команди Петра Порошенка», – підкреслив співголова фракції «Європейська Солідарність».

Правоохоронцям варто зайнятись розслідуванням автентичності записів з кабінету директора ДБР Романа Труби, які доводять узурпацію влади президентом, вважає Артур Герасимов.

«Європейська Солідарність» вимагає створення у Верховній Раді України тимчасової слідчої комісії із розслідування фактів незаконного втручання Офісу президента в роботу правоохоронних органів. Відповідні листи сьогодні були офіційно розіслані керівництву всіх парламентських фракцій, груп, а також позафракційним народним депутатам. На мою думку, розмови керівників Офісу президента з Трубою означають, що саме Офіс Зеленського є замовником політичних переслідувань. Ми не дозволимо владі боягузливо сховатися від того, за що в інших країнах не тільки йдуть у відставку, але й сідають до в’язниці», – наголосив Артур Герасимов.