Ірина Фріз: Підозра Софії Федині – це вибіркове правосуддя, яке стає нормою для команди Зеленського

Команда Зеленського, яка в ручному режимі управляє правоохоронними органами, влаштовує політичні переслідування опонентів – замість того, щоб прозоро розслідувати гучні корупційні, кримінальні та аморальні скандали у власній фракції «Слуга народу». Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написала народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз, коментуючи новину про підготовку підозри Софії Федині за начебто погрозу вбивством на адресу президента Зеленського.

«Сьогодні українську спільноту черговий раз приголомшило повідомленням з прес-служби ДБР, яке проТрубило про направлення до Генеральної прокуратури України проекту повідомлення про підозру у погрозі вбивством щодо президента України чинній народній депутатці України, членкині нашої «Європейської Солідарності», волонтерці та патріотці своєї держави, – Софії Федини», – повідомляє Фріз.

«Вибіркове правосуддя як засіб політичних репресій проти опонентів стало нормою для слуг», – зазначила Ірина Фріз.

«Марно чекати чи вимагати від ГПУ та ДБР належної реакції на сцени розстрілу парламенту у серіалах за участі чинного президента, за порівняння України з повією або відкриття кримінального провадження за публічною заявою депутатки від фракції «Слуга» про гроші в конвертах, за кнопкодавство в залі ВРУ чи виклик під час сесії валютної повії… Все це залишатиметься поза увагою правоохоронної системи та влади, адже як казав колись Муссоліні: друзям – все, ворогам – закон. До речі саме цей вислів повністю публічно підтримав Путін, а Зеленський вже зрозуміло яким йде шляхом і кого намагається дублювати. На жаль, саме на цей хибний авторитарний шлях затягують державу», – застерігає Ірина Фріз.

«Якщо ми не об’єднаємось щоб спільно протистояти зміні курсу нашої держави на авторитарне, антиправове утворення під егідою Росії, то дуже швидко цей реаліті-серіал зухвало поставить крапку на європейському майбутньому і на демократичній Україні», – закликала Ірина Фріз.