Микола Княжицький: Люди вже зрозуміли, що виборчі обіцянки Зеленського не будуть виконані

Люди зрозуміли, що з приходом до влади команди Зеленського ситуація в країні не покращилася і виборчі обіцянки виконані не будуть.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в ефірі «Прямого» телеканалу, коментуючи свіжу соціологію, яка зафіксувала падіння підтримки влади.

«Не бачу нічого неочікуваного… Суспільство голосувало за героя фільму, а не за реалії, за політичну партію, яку вони асоціювали з героєм Голобородьком, покладаючи дуже багато надій, частково пов’язаних з тим, що була втома від війни, реформ. Очікувань людей було дуже багато, разом з тим партія «Слуга народу» ніколи не була партією. Ми бачимо, що рейтинг партії знизився, бо там частина людей є представниками одного олігарха, частина іншого. І між цими людьми є дуже мало спільного. Люди бачать, що всі ці обіцянки не виконуються», – сказав він.

«Люди бачать, що корупція на митниці не зменшилася… Люди розуміють, що нічого на краще не змінилося. Платіжки менші не стали, не виросли зарплати вчителів. Насправді, люди, які приходили до влади, обіцяли те, що вони не могли виконати.  Зараз люди бачать, що це і не буде виконано. Тому, очевидно, та картина, яка є, вона і буде продовжуватися», – переконаний Микола Княжицький.

«Я в опозиції, але чи я радий такій ситуації? Ні. Тому що для мене завжди виникає питання – що буде після Зеленського? Те, що наступні парламентські вибори відбудуться скоріше за все разом з місцевими виборами, для мене це вже майже очевидний факт. Тому що як сніговий ком ця більшість розвалюється. Але найбільше мене лякає, що це може призвести до дестабілізації, а  це те, чого хоче Росія як агресор», – застерігає Микола Княжицький.