Ростислав Павленко: турбопадіння рейтингу Зеленського – оцінка його невиконаних обіцянок

Нова влада стала заручником своєї ж передвиборчої кампанії. Нереальні обіцянки через півроку змінилися діаметрально протилежною реальністю. Тому стрімке падіння рейтингу Зеленського логічне і закономірне, – про це під час ефіру на телеканалі «Прямий» заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко.   

Політик підкреслив, що у Зеленського був «медовий місяць», коли його команда могла виконати хоча б деякі свої обіцянки і розпочати реформи. Втім, «Слуги народу» обрали для себе шлях скандалів і концентрації влади.    

«Монобільшість на чолі з президентом перші півроку своєї діяльності витратили на дурниці, на скандали і ще більшу концентрацію влади в своїх руках. Зокрема, вони намагалися зменшили повноваження Верховної Ради, та судової влади. Тому швидке падіння рейтингу Зеленського цілком логічне і зрозуміле», – наголосив політик.

Ростислав Павленко підкреслив, що наслідки дилетантської діяльності нової команди можуть бути жахливі.  

«Парламентські і позапарламентські сили,  громадські організації  і суспільство мають убезпечити нову владу від переходу «червоних ліній», до яких вони стрімко наближають нас  щодня своїми непрофесійними діями», – зауважив народний депутат.

Політик наголосив, що невідомо, на які ще кроки може піти Зеленський і компанія, аби якось підняти свій рейтинг.

«Вже сьогодні ми бачимо домовленості з Путіним про дешевий газ, покупку дешевої електроенергії в Росії. Завтра, аби якось заспокоїти суспільство, вони підуть на ще якісь домовленості з Путіним, а ціною може стати наша державна незалежність», – застерігає Ростислав Павленко.