Ірина Геращенко: після нашої критики міністра закордонних справ відправляють У Лондон на саміт НАТО

Українська влада має максимально ефективно використовувати кожну нагоду для того, щоб нагадувати міжнародним партнерам України про наслідки російської агресії і зміцнювати позиції нашої держави у світі. Так на своїй сторінці у мережі Facebook прокоментувала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко інформацію про те, що команда Зеленського під тиском депутатів з опозиції, експертного середовища та громадянського суспільства змінила своє рішення не брати участі у саміті НАТО в Лондоні 3-4 грудня. Як стало відомо, на зустрічі країн НАТО Україна таки буде представлена міністром закордонних справ Вадимомо Пристайком.

«Коли критика ефективна. Хвиля незадоволення опозиції і зауваження експертного середовища примусили владу переглянула своє рішення щодо неучасті заході високого рівня НАТО . «Європейська Солідарність» чи не єдина з політичних сил неодноразово піднімала питання необхідності активної участі влади в усіх заходах НАТО, як це робила наша команда, Президент Порошенко і профільні міністри. Міністр закордонних справ Пристайко почув нашу критику і таки поїде в Лондон, де візьме участь в конференціі Альянсу. Тим більш актуальною стає заява ВР із закликом надати Україні ПДЧ. Сподіваюся, парламент прийме заяву вже у вівторок», – зазначила Ірина Геращенко. Як відомо, фракція «Європейська Солідарність» вимагає від парламенту ухвалити постанову про підтвердження намірів України отримати План дій щодо членства в НАТО.

«Влада має щодня нагадувати нашим міжнародним партнерам, яку високу ціну платить Україна за захист безпеки всієї Європи. Як на мене, сама Європа не до кінця усвідомлює наш вклад в спільну безпеку. Ми заслужили ПДЧ. Так, його б не дали у Лондоні. Але якщо ми не будемо нагадувати про несправедливо заблоковане в 2008 р ПДЧ, то не отримаємо План ніколи», – наголошує Ірина Геращенко.