досі невідомо, з яким планом Зеленський їде на нормандську зустріч – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Президент Зеленський має поінформувати суспільство з чим він поїде на переговори у Париж з лідерами Німеччини, Франції та очільником Кремля. Ми маємо знати, як Зеленський  буде захищати інтереси України на цих переговорах. Про це журналістам заявила депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Депутат зауважила, що в черговому відеозверненні президент Зеленський дуже багато часу приділив звітуванню з питань, що належать до компетенції парламенту та уряду. Натомість нічого конкретного не повідомив про майбутні переговори у Парижі в нормандському форматі.

«Щодо того, що він сказав про зустріч у нормандському форматі, мене теж це не потішило. Тому що там була суцільна критика опонентів і запевнення у вигляді мантри: «зради не буде»», – прокоментувала голова комітету.

За її словами, глава держави не сказав, яким є його план та якою буде його позиція для відстоювання національних інтересів України на цих переговорах.

«Щодо підходів, щодо «червоних ліній», щодо того, чому необхідно змішувати на цих перемовинах Нормандського формату ще й питання газу – ми таких відповідей не отримали», – наголосила депутат.

«На жаль, президент мене не переконав. Стурбованості не зменшилося», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Депутат зазначила: «Будемо наполягати на тому, щоб президент чітко окреслив «червоні лінії» перед своєю поїздкою до Парижу, перед своєю зустріччю з керівниками Франці, Німеччини і Кремля».