Олексій Гончаренко: закон «Про ринок землі» у редакції монобільшості не захищає інтереси українців, які працюють на цій землі

Проведення парламентських слухань щодо земельної реформи після вже ухвалення законопроекту «Про ринок землі» у першому читанні – це знущання влади над фермерами і сільгоспвиробниками. Про це заявив під час слухань народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко.

«Чому не проводили парламентські слухання до першого читання законопроекту, до того, як винести цей закон в сесійну залу? Чому раніше владу не цікавила позиція аграріїв з цього питання?», – запитав політик з парламентської трибуни.

Народний депутат також наголосив, що під час парламентських слухань на таку важливу для країни тему у залі мали б бути присутніми президент і прем’єр-міністр.

Гончаренко зауважив, що монобільшість просуває під виглядом законопроекту про ринок землі земельний базар.  «Це земельний базар, на якому українці, за задумом влади, мають винести останнє – свої земельні паї і віддати  олігархам. І немає різниці – вони вітчизняні чи іноземні… Якби у влади була б інша мета, то вони б віддали землю в руки тих, хто її обробляє і працює на ній», – сказав Гончаренко.  

Олексій Гончаренко наголосив, що до законопроекту «Про ринок землі» до другого читання народні депутати подали більше трьох тисяч правок, однак, за його словами, монобільшість їх ігнорує.