Андрій Парубій: українці вийдуть на попереджувальну акцію 8 грудня, щоб не допустити втрати державності

Українські патріоти вийдуть 8 грудня на акцію «Червоні лінії для Зеленського», щоб не допустити початку демонтажу української держави. Про це народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій сказав в ефірі «Прямого» телеканалу.

«Всі політичні сили в Україні мають допомагати Україні, а не конкретному політику. Під заявою про «червоні лінії» для Зеленського підписалися три парламентські фракції «Європейська Солідарність», «Голос» та «Батьківщина». Також сьогодні долучилися ВО «Свобода», «Добровольча армія» , партія «Демократична сокира», ряд громадських діячів і моральних авторитетів, зокрема,  Мирослав Маринович, Оксана Забужко, В’ячеслав Брюховецький, Іван Малкович, Ірма Вітовська. Вони закликали українців вийти цієї неділі, 8 грудня, о 13.00 на Майдан Незалежності для того, щоб чітко дати зрозуміти Зеленському, що «червоні лінії» переходити не можна, що ми цього не дозволимо», – сказав Парубій.

«Який би не був умовний острах перед Путіним, перш за все Зеленський має дивитися на український народ, він має чути українське суспільство. Я впевнений, що в неділю на Майдані і в Києві, і в інших містах України люди вийдуть для того, щоб зробити дуже важливе попередження Зеленському напередодні зустрічі в Парижі. Якщо він піде на сумнівні домовленості, потім буде набагато важче», застерігає Парубій.

«Я пригадую Харківські угоди, і щоб ми не робили в залі парламенту, але вони були прийняті і ратифіковані. На моє глибоке переконання, з того дня розпочалася російська агресія в Україні. Не було б Харківських угод – не було б і російських підрозділів, які мали право безконтрольно пересуватися півостровом і які змогли збільшити свою військову присутність», – наголосив Парубій.

«Ми маємо вірити, що будь-які ризики, які можуть бути напередодні зустрічі в Парижі, ми зможемо зняти, і надіслати Зеленському та всій переговорній команді дуже чіткий і потужний сигнал», – зазначив Андрій Парубій.

«Впевнений, що українці продемонструють єдність. Незважаючи на те, що між цими партіями і громадськими структурами були непрості політичні відносини,  всі вони розуміють сьогодні, що виклики, які стоять перед країною настільки великі, що весь український патріотичний табір має об’єднатися, стати пліч-о-пліч, щоб не допустити втрати державності, щоб не допустити початку демонтажу української держави. Я пишаюся тим, що українські діячі змогли поставити політичні розбіжності на задній план, а інтерес держави на ключовий перший план», – наголосив він.