Олексій Гончаренко: Місцеві вибори в ОРДЛО за сценарієм Путіна – це легітимізація бойовиків

Проведення місцевих виборів у ОРДЛО 25 жовтня 2020 року, анонсоване помічником президента Зеленського Андрієм Єрмаком, є зрадою національних інтересів України і легітимізацією бойовиків. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко

«Нам два місяці розповідали, що ніхто не збирається капітулювати, що це все минула влада нагнітає. А сьогодні Єрмак, який є фактично тіньовим міністром закордонних справ України, прямо сказав, що вони готові провести вибори на Донбасі одночасно з усіма місцевими виборами по Україні у жовтні 2020 року. Тобто в нас залишилося 10 місяців (для реінтеграції Донбасу – ред.).

Зрозуміло, що ми завтра не зайдемо нас Донбас, так скільки днів буде українська влада на Донбасі? Один день, один тиждень? І за цей час ми маємо в чомусь переконати людей, яким п’ять років промивали мозок російською пропагандою», – підкреслив народний депутат.

Також Олексій Гончаренко наголосив, що заява команди Зеленського про контроль України над кордоном у день виборів не дає чіткого розуміння, коли саме ми маємо його отримати.

«Тобто в неділю вибори, і в неділю має бути контроль України за кордоном, а в суботу ще Росії? І це називається вибори? Ні, це називається легітимізація бойовиків і Путіна.

Це для того, аби впхнути в Україну ОРДЛО, яке він Путін далі буде контролювати через «обраних» таким чином своїх представників. Це і є зрада. І ця зрада обговорюється на найвищому рівні в державі», – підкреслив політик.

Олексій Гончаренко зазначив, що такий сценарій дій влади неможливий: «це є «червона лінія», яку не дамо їм перетнути».

Окрім цього, парламентар наголосив, що спільна заява команди Петра Порошенка з «Голосом» та «Батьківщиною» була необхідна для донесення владі Зеленського важливих меседжів щодо захисту національних інтересів держави.

«Ми прийняли спільну заяву і виголосили її з трибуни щодо «червоних ліній», які не можна перетнути, і які не можна порушити під час Паризького саміту,» – сказав політик.