Петро Порошенко: не слід включати «газове питання» в порядок денний Нормандського саміту

Росія через нав’язування газового контракту буде просувати невигідний для України пакет домовленостей під час Нормандського саміту, тому питання газу в жодному разі не можна включати до порядку денного. Про це п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» пише у своїй статті для «Української правди» «Не довіряти Путіну і не лишатись віч-на-віч. Поради Порошенка Зеленському на саміт у Парижі».

«Не слід включати «газове питання» до загального порядку денного Нормандського саміту, аби не дозволити Росії сформувати невигідний для України «пакет домовленостей», за яким за «дешевий» газ Україна зробить важливі поступки на політичному треку. Ще нічого у новітній історії нам не обходилося так дорого, як дешевий російський газ. Хотів би принагідно попередити, щоб не стало воно сюрпризом», – застерігає Порошенко.

«Вже п’ятий рік, як ми не купуємо газ у Росії і не маємо в ньому бодай найменшої економічної потреби. Тож не знаю як хто, але наша команда відновлення прямих закупівель газу у Путіна розглядатиме як капітуляцію – причому не лише в енергетичній, але й в політичній сфері», – нагошує Петро Порошенко.