До уваги ЗМІ!

О 13:00 у неділю 8 грудня на Майдані Незалежності в Києві пройде акція «Червоні лінії для Зеленського», організована та підтримана цілим рядом партій та громадських організацій.

Мета акції: напередодні саміту у нормандському форматі в Парижі та прямих переговорів з Путіним – попередити президента Зеленського про неприпустимість переходу червоних ліній, які були оголошені спочатку трьома фракціями парламенту 3 грудня:

1. Жодних компромісів щодо унітарної держави і ніякої федералізації.

2. Жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного курсу.

3. Жодних політичний дій, зокрема виборів на тимчасово окупованих територіях Донбасу до виконання умов безпеки і деокупації. Зокрема, виведення російських військ, роззброєння незаконних збройних формувань, встановлення контролю над державним кордоном.

4. Жодних компромісів щодо деокупації та повернення Криму в Україну.

5. Жодного припинення міжнародних судових процесів проти Росії.

На Майдані Незалежності виступлять лідери політичних партій, представники громадських організацій, моральні авторитети нації та п’ятий президент України.

Співорганізаторами акції є: «Європейська Солідарність», «Голос», «Батьківщина», «Свобода», Рух Опору Капітуляції, Українська Добровольча Армія, «Демократична сокира», ГО «Солідарна справа громад», відомі волонтери, ветерани та небайдужі громадяни.

Очікуються виступи з патріотичними піснями українських гуртів та співаків: Фома (Мандри), Журавель (Ot Vinta!), Компаніченко (Хорея Козацька), Бойко (Широкий Лан)

Акредитація не потрібна. З питань ексклюзивного інтерв’ю звертайтесь до прес-служб кожної політичної сили чи громадської організації.