Громадські активісти оголосили збір коштів на заставу для кіборга, бойового генерала Дмитра Марченка

Громадська організація «Солідарна Справа громад» оголосила про збір коштів для внесення застави у 20 мільйонів гривень як запобіжного заходу у справі генерала Дмитра Марченка. Відповідне звернення громадські активісти оприлюднили на сайті організації.

Людина, яка вже пів року як вважається Верховним головнокомандувачем, запрошує до столиці інформаційно-агітаційний підрозділ російської армії – канал «Звєзда» миттєво з’являється на Майдані в Києві. СБУ мовчить в хустинку.

Корегувальники вогню, які вказували російським артилеристам, як краще обстрілювати українські міста, виходять на волю. Влада мовчить в хустинку. В той же час по бойових офіцерах і генералах фабрикують кримінальні справи і кидають їх за грати. Довоювалися. Вороги і окупанти – «в законі», а захисники – під тиском і репресіями.

Якщо хто випав з реальності, нагадаємо – Печерський суд імені Портнова кинув до СІЗО генерала Дмитра Марченка. Альтернативою намалювали заставу в захмарні 77 мільйонів гривень. СІМДЕСЯТ СІМ МІЛЬЙОНІВ! Для бойового офіцера, який кілька років жив у власному кабінеті, а замість машини має власний велосипед!

Апеляційний суд «пожалів» десантника і замінив 77 фантастичних мільйонів на… 20 не менш фантастичних мільйонів. Ні, ми можемо припустити, що для людей в мантіях 20 мільйонів – то кишенькові  фінанси, але для військового…

Чи є такі гроші в українського воїна? Ні.

Чи є такі гроші в когось з нас? Теж  – ні.

Але якщо кожен з нас вкладеться невеликою гривнею, то ми можемо викупити Дмитра Марченка із заручників Портновсько-Печерного судилища. Так, зараз темні часи. Так, ми вже спільно допомагали війську і довели, що нам це під силу. Невже спасуємо перед викликом «ціна свободи»?

На парламентських виборах мільйони людей  віддали свій голос не за капітуляцію, а за битву до перемоги; не за Малоросію, а за Україну в НАТО і ЄС. Мільйони людей. Якщо кожен з них перерахує вартість чашки кави, або пачки цигарок, або кухля пива… ми зможемо зібрати кошти на правову допомогу.

Що таке не випити зайвої кави? Дрібка… Але гривня до гривні = мільйони небайдужих, які ткнуть в пику системі: «СВОЇХ НЕ КИДАЄМО!»

❓Як допомогти? https://bit.ly/2tdPwWb

Найменування отримувача: ГО СОЛIДАРНА СПРАВА ГРОМАД

UA543007110000026005052698006

код ЄДРПОУ/ІПН: 42992954

Найменування банку: ПЕЧЕРСЬКА ФIЛIЯ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Код Банку (МФО): 300711

У рядку «Призначення платежу» важливо зазначити: пожертва від (Прізвище, ім’я, по батькові) та номер телефону.