«Європейська Солідарність» впевнено виграє вибори на посаду голови Йосипівської ОТГ

За попередніми підрахунками результатів виборів, Йосипівську об’єднаної територіальної громади Кіровоградської області очолить кандидат, яка висувалася за підтримки партії «Європейська Солідарність» Валентина Снісаренко. Її підтримали 81,1% виборців.

Валентина Снісаренко була головою сільської ради протягом двох термінів і після старту реформи децентралізації стала головним ініціатором створення громади. Її діяльність була спрямована на покращення рівня життя в громаді та розвиток підприємництва на території.

Ремонт доріг на території громади був одним з основних пріоритетів у роботі і очоливши Йосипівську ОТГ вона планує розвивати інфраструктуру на території. Окрім цього своєю важливою задачею Валентина Григорівна визначила налагодження ефективної роботи у сфері надання дозвільних документів на землі сільськогосподарського призначення на території ОТГ. А також налагодження освітньо-культурної роботи з молоддю.

Валентина Снісаренко багато років працює на користь своєї громади і саме тому мешканці впевнена більшість мешканців Йосипівської ОТГ обрали її, як відповідального лідера, головою громади. Цінності і принципи «Європейської Солідарності», які підтримує кандидат, є ґрунтовною основою для забезпечення ефективного лідерства на всіх рівнях. Своєю підтримкою Валентини Снісаренко мешканці Йосипівської громади продемонстрували впевнену підтримку реформи децентралізації ініційованої Петром Порошенко.

Біографічні дані: Снісаренко Валентина Григорівна, 23 січня 1975 року, Йосипівський сільський голова двох останніх скликань.