Володимир Ар’єв: Виплата Росією 3 млрд доларів за рішенням газового арбітражу – це заслуга команди Порошенка

Влада Зеленського видає за своє досягнення отриманням 3 млрд. доларів у результаті газових переговорів з Росією, але забуває, що рішення Стокгольмського арбітражу про виплату Україні компенсації є результатом роботи команди п’ятого Президента України Петра Порошенка. А діюча влада задля швидкого отримання 3 млрд погодилася відкликати потенційно виграшний позов ще на 12 млрд доларів.

Про це написав народний депутат з фракції Європейська Солідарність Володимир Ар’єв на своїй сторінці в мережі Facebook, коментуючи переможні реляції прем‘єра Гончарука.

«Це стало традицією. З усіх перерахованих прем‘єром персоналій жоден не мав стосунку до перемоги над Газпромом в Стокгольмському арбітражі. Коли своїх перемог немає – привласнюються чужі. Бо рішення нинішньої влади ну ніяк не тягнуть на перемогу – відмовитися від позовів і потенційних виграшів у РФ, через які російський віце-прем‘єр Козак назвав $3 млрд краплею в морі», – зазначив парламентар.

Політик додав: «Цілком в стилі цієї влади: радіти краплі, боятися моря».

Ар’єв нагадав, що над позовом і перемогою в арбітражі працювала команда Президента Порошенка.

«Згадаємо тих, хто насправді працював над здобуттям успішних вердиктів в міжнародних судах і подякуємо: Андрій Коболев, Юрій Вітренко,  Олена Зеркаль,  Петро Порошенко та їхнім командам. Так буде чесно», – написав він.