Володимир В’ятрович спрямував звернення до голови СБУ щодо неприпустимості популяризації в Україні Йосифа Сталіна

Народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович спрямував депутатське звернення до голови Служби Безпеки України Івана Баканова щодо порушення законодавства України Комуністичною партією, яка організувала святкування 140-річчя Йосифа Сталіна.

Про це парламентар повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Повернення культу Сталіна в Росії починалося з того, що влада не помічала спрямованих на це «громадських» ініціатив, а потім і сама взялася за його розкрутку.

Не сміємо допустити подібного в Україні, Служба безпеки України має розслідувати і притягти до відповідальності учасників зборів сталіністів, як передбачено ю законодавством», – зазначив він.

Політик зазначив основні питання, які турбують суспільство у зв’язку з організацією цього незаконного пропагандистського заходу.

«Чи було Службі безпеки України відомо про здійснення представниками Комуністичної партії України підготовки і проведення заходу з відзначення 140-річчя Сталіна і якщо так, то які заходи вживалися СБУ для попередження і припинення злочинних дій?

Чи ініціювала СБУ притягнення організаторів та учасників згаданого заходу до передбаченої законом кримінальної відповідальності?

Які заходи вживаються СБУ для припинення незаконної діяльності Комуністичної партії України та пропаганди символіки тоталітарного комуністичного режиму і якими є результати таких заходів у другому півріччі 2019 року?» – йдеться у дописі Володимира В’ятровича.