Новорічне привітання Петра Порошенка

В новорічних святах є якась магічна сила. За будь-яких обставин вони приносять непереборно добрий настрій. Хто-хто – а наша команда «Європейської Солідарності»  ніколи не опускає руки.

Ми впевнені в перемозі України, і нас точно не зламати.

Що додає оптимізму?

По-перше, це запас міцності тих змін, який українці здійснили протягом п’яти років. Похитнути його виявилося не так просто.

А по-друге, мільйони небайдужих людей демонструють свою громадянську позицію. Наша команда відчуває цю підтримку. Вона надихає і окриляє. І ми разом боронимо наші цінності – і перспективу членства України в Європейському Союзі і НАТО, і мову, і віру, і армію.

Ми захищаємо Збройні сили в тилу від атак «п’ятої колони», а Збройні сили міцно тримають оборону на фронті. І я дякую нашим воїнам за те, що вони гарантують безпеку і дарують веселі і радісні новорічні свята.

Незалежно від того, хто за кого голосував на виборах, ми всі – українці. Ми всі – єдиний український народ. І я хочу, щоб у новому році для кожного з нас синьо-жовтий прапор єдності був важливішим, ніж партійні кольори. І щоб попри внутрішні розбіжності ми зберігали солідарність перед зовнішніми викликами.

Разом ми сильні.

Я щиро вітаю всіх українців з Новим роком. Миру всій країні! Щастя і добробуту кожній родині. І нехай збуваються найсміливіші мрії! З Новим роком! Веселих свят!