Ахтем Чийгоз: закликаємо президента оголосити 26 лютого Днем кримського спротиву російській окупації

Народні депутати України звернулися до президента Володимира Зеленського із пропозицією оголосити 26 лютого Днем кримського спротиву російській окупації. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз.

«Разом з Рустемом Умеровим та іншими народними депутатами звернулися до Президента щодо офіційного проголошення і відзначення на державному рівні Дня кримського спротиву російській окупації», – повідомив Чийгоз.

«26 лютого 2014 року – це важливий день в історії України та Криму. Саме дії кримських татар та інших громадян України, що виступили проти незаконної окупації і зараз продовжують боротьбу проти агресора, стали підставою для жорстоких репресій, терору з боку російського окупаційного режиму», – наголосив народний депутат.

«Належне відзначення цього дня важливе для всіх громадян України – як на материковій її частині, так і в Криму. Це підтримка уваги міжнародного співтовариства до незаконної окупації і консолідація українського суспільства в боротьбі за звільнення Криму», – переконаний Чийгоз.

Дякую всім колегам, які підписали депутатське звернення, за прояв державницької позиції», – написав Ахтем Чийгоз.