Артур Герасимов: ми відкриваємо нову сторінку в історії «Європейської Солідарності» на Донеччині

«Сьогодні ми відкриваємо нову сторінку в житті нашої обласної організації та зробимо все для того, щоб боротися за Україну та за європейські демократичні цінності ще завзятіше»,  – на цьому наголосив під час зборів Донецької територіальної організації Партії «Європейська Солідарність» її керівник, народний депутат України Артур Герасимов. Захід відбувся 18 січня у Краматорську. В ньому взяли участь представники місцевих та районних партійних осередків, лідери громадської думки, актив партії.

Зборами було вирішено декілька важливих організаційних питань. Оновився також склад Ради «Європейської Солідарності» Донеччини, до складу якої окрім Артура Герасимова також увійшли голова Краматорського осередку «Європейської Солідарності» Валерій Власенко, голова Добропільської організації партії Ірина Стрепоченко, очільниця Покровського осередку Кристина Соболевська та голова Костянтинівської організації партії Олександр Матвейченко.

Під час зборів голова Донецької організації партії Артур Герасимов відзвітував про підсумки роботи організації та визначив плани на майбутній 2020 рік.

«2019 рік був для нас всіх дуже непростим. Але, незважаючи на це, наша організація зробила дуже багато для ефективного просування проєвропейських реформ в області. Я дякую вам за те, що ви постійно доносили до виборців важливість реформ, ініційованих Президентом України Петром Порошенком. У наших планах на наступний рік є, в першу чергу, продовження розбудови партії в Донецькій області та участь у чергових місцевих виборах. Ми маємо зробити все, щоб ще більше закріпити за «ЄС» імідж проукраїнської партії, яка веде Україну до Євросоюзу та послідовно втілює в життя демократичні цінності», – наголосив Артур Герасимов.

Відбулися кадрові зміни і всередині самої організації. Керівником секретаріату Донецької територіальної організації Партії «Європейська Солідарність» став Валерій Власенко. Вітаємо новообраного керівника секретаріату та бажаємо йому наснаги і завзяття у цій нелегкій боротьбі на користь України.