Ми будемо відстоювати цінності, за які стояли на Майдані – Володимир В’ятрович на брифінгу з родинами Героїв Небесної Сотні

Влада Зеленського своїми діями демонструє суспільству, що реванш антимайдану відбувається на всіх рівнях в державі. Про це заявив депутат з фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович після зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні та учасниками Майдану на спільному брифінгу.

«Призначення пана Бабікова до ДБР треба розглядати в ширшому контекст. Мова не йде про якусь помилку або щось випадкове. На жаль, коли ми говоримо про заяви керівництво правлячої партії про згортання європейського курсу, коли згадаємо про обмін беркутівців на кваліфікованих військовополонених, очевидно, що все це вказує на загрозу розгортання країни, на загрозу певного реваншу антимайдану.

Ця загроза спонукала нас – політиків, народних депутатів зустрітися з представниками громадськості і розпочати якісь спільні дії. Сподіваюсь, що це перша зустріч і ми будемо відстоювати ці цінності, за які ми разом стояли на Майдані», – сказав він.

Також парламентар підкреслив, що в Бабікова наявний очевидний конфлікт інтересів, тому що він представляв екс-президента України Віктора Януковича у справах Майдану, і ДБР зараз активно займається розслідуванням саме цієї справи.

«Безперечно, є конфлікт інтересів. Людина, яка офіційно представляла президента Януковича, людину, яка фактично призвела до вбивств на Майдані, тепер, зокрема, буде  керувати слідством над вбивцями Майдану. Тут очевидний конфлікт інтересів. І я переконаний, що він не випадковий. Це свідчення спроби розвороту в державній політиці щодо ставлення до Майдану», – додав В’ятрович.