Ми повертаємось до часів Януковича, коли силовики стають «кийком» для розправи з опозицією – Ірина Геращенко

Нова влада використовує силові структури для переслідування своїх опонентів, як це раніше робив Янукович, але для нього все скінчилося ганебною втечею до російського Ростова.  Про це співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко нагадала в ефірі телеканалу «Прямий».

«Це жахливо, коли ми повертаємось до практик часів Януковича – коли силові структури стають таким «кийком» для розправи з опозицією», – заявила вона.

Ірина Геращенко наголосила, що переслідування п’ятого Президента України Петра Порошенка відбувається за надуманими справами. Більше того – Мінські угоди, в підписанні яких звинувачують Порошенка, нині команда Зеленського повністю виконує.

«Порошенка тягають у ДБР у справах про Мінські угоди, які вже зараз виконує президент Зеленський. Говорить, що вони можливо не ідеальні, але немає іншого шляху», – зауважила депутат.

Вона нагадала, що ще одна фальшива справа проти п’ятого Президента України ініційована через захоплення Росією у полон українських моряків та кораблів. 

«Це обов’язок Верховного Головнокомандувача захищати державу, і право наших моряків і кораблів здійснювати навігацію в наших водах», – підкреслила Ірина Геращенко.

За її словами, і народних депутатів попереднього скликання так само запрошують в ДБР у справах про якісь державні зради, про якісь голосування і таке інше.

«Ми створили всі ці інституції, щоб вони працювали незалежно, по закону, рівні до всіх», – нагадала Геращенко.

Вона застерегла нинішню владу від повернення до диктаторської практики часів режиму Януковича.

«Чим це закінчилося? Це закінчилося і Майданом, в тому числі, і Ростовом для Януковича», – попередила Ірина Геращенко.