Ростислав Павленко: Аматорство Зеленського в міжнародній політиці дорого коштуватиме Україні

Аматорська поведінка Зеленського на міжнародних майданчиках і під час зустрічей на найвищому рівні – це стратегічна слабкість країни. На цьому наголосив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в коментарі журналістам.

«Аматорство Зеленського говорить про стратегічну слабкість країни. У Путіна нікуди не ділися ні імперські амбіції, ні цілі реваншу відновлення Радянського Союзу, ні бажання війни проти всього вільного світу. У своїх виступах  і посланнях до Державної думи, зокрема, у  Мюнхенській промові, він фактично кидає виклик вільному світу говорячи, що ви маєте нас поважати, а якщо ні, то ми примусимо вас нас поважати.

І ось в Україні з’являється президент Зеленський, який щодня демонструє недолугу внутрішню і зовнішню політику. Звичайно, такий «професіонал», як Путін цим користується», – підкреслив народний депутат.  

Політик зазначив, що результат аматорської політики Зеленського – це зустріч з Путіним у Парижі, після якої Росія нічого і не збиралась виконувати.         

«Стільки було покладено сил, аби відбулася зустріч в Парижі. Українська сторона пішла на розведення  військ, погодились на «формулу Штайнмаєра», віддала беркутівців, погодилась на нерівний обмін, була готова на інші  російськи вимоги, аби тільки відбулась зустріч у нормандському форматі.  А, що маємо по факту? Мир?  Ні. Десятки вбитих і поранених на сході країни», – підкреслив парламентар.