Депутатам «Європейської Солідарності» незаконно перешкоджають зайти до приміщення Державного бюро розслідувань

Охорона Державного бюро розслідувань порушує Конституцію України та закон «Про статус народного депутата України», перешкоджаючи депутатам фракції «Європейська Солідарність» пройти до приміщення ДБР. Про це заявив народний депутат Ростислав Павленко в коментарі журналістам.

«Стаття 17 закону «Про статус народного депутата передбачає», що народний депутат України  має право безперешкодно потрапляти на територію державних установ, підприємств і організацій, і має бути невідкладно прийнятий його керівником», – пояснив Ростислав Павленко.

Він додав, що також було роз’яснення Конституційного суду, який чітко визначив, що ніякі перешкоди – ні грати, ні якісь інші дозволи, ні інші документи, крім посвідчення народного депутата, не мають бути перешкодою для того, щоб депутат потрапив до державної установи і був невідкладно прийнятий керівником.

«Але поки що, як бачимо, з обома пунктами проблема, немає допуску народного депутата, і немає ніякого розуміння хто ці люди, які не пускають – вони відмовляються представитися, назвати свою посаду чи будь-яку іншу ідентифікацію», – сказав депутат.