Микола Княжицький: канадські експерти підтвердили ідентичність голосу Труби – це доводить, що ДБР стало інструментом політичної корупції

Експертиза канадських фахівців, яка підтвердила ідентичність голосу Романа Труби на плівках з його кабінету, означає, що відомство, яке мало б боротися з корупцією, стало її осередком, а рішення у ДБР приймаються за командою з Офісу президента. Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький під стінами ДБР журналістам. Як відомо, після зустрічі з родинами Героїв Небесної Сотні депутати з «Європейської Солідарності» прийшли до керівництва ДБР, щоб заявити про неприпустимість призначення першим заступником директора адвоката Януковича Олександра Бабікова, про необхідність розслідування фактів, оприлюднених у «плівках Труби» та про неприпустимість політичних переслідувань.

«Ми бачимо, що канадський королівський інститут вже підтвердив автентичність записів Труби, який свідчить, що по суті ДБР  керується безпосередньо з Офісу президента по дзвінках. Тому призначення цієї особи без узгодження з нашою владою  було неможливе», – переконаний Княжицький.

Він також зазначив, що це може бути частиною загального плану реваншу антимайдану, який реалізується під патронатом Кремля. Саме для того, щоб з’ясувати позицію нової очільниці ДБР, депутати і прийшли до ДБР.

«Ми передбачаємо, що це могло бути частиною домовленостей на російсько-українських переговорах, компрометація Майдану і закриття всіх справ проти майданівців. Очевидно, це є теж елементом корупції, адже буквально вчора були надруковані дослідження, які показують, що в рейтингу корупції за останній рік Україна не піднялася, а впала. Корупція – це є державна централізація і це є вплив на всі процеси в державі з одного кабінету, як у нас це відбувається. Тому ми прийшли поговорити з пані Венедиктовою, можливо, вона сама скасує свій указ про призначення пана Бабікова. Принаймні тоді це не буде плювком в обличчя родинам Небесної Сотні. І виконає всі  інші вимоги родин, оскільки ми з ними були на Майдані. Серед загиблих є багато наших друзів, як і серед членів їхніх родин, тому ми не можемо зараз, в цей день не бути з ними», – наголосив народний депутат.