Олексій Гончаренко: Ратифікація повноважень російської делегації в ПАРЄ – це  результат зовнішньо політичного курсу президента Зеленського 

Бездіяльність влади Зеленського в міжнародній політиці і закривання ним очей на російське лобі в Страсбурзі, гроші і пропаганду зробили можливим ратифікацію повноважень російської делегації в ПАРЄ.  

Про це сказав народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в коментарі журналістам.

«Ратифікація  повноважень російської делегації в ПАРЄ – це реальність, яку ми маємо. Одна з причин цього – це той зовнішньо політичний курс, який реалізовується останнім часом в Україні президентом Зеленським. Коли європейці бачать, що Україна дуже хоче домовитися з Росією, що не знає де і як знайти Путіна, то їхня позиція стає зрозумілою. Більше за нас переживати ніж ми,  ніхто не буде», – підкреслив політик. 

При цьому Олексій Гончаренко закликав не складати руки і пам’ятати, що битва за Україну на цьому міжнародному майданчику ще попереду.  

«Нам вдалося оскаржити російські повноваження – їм довелося виправдовуватися. На дебатах Україна жорстко поставила всі питання, а також ми змогли додати в резолюцію ПАРЄ згадку про Крим і зафіксувати те, що Асамблея не визнає незаконну анексію Криму», – зауважив політик. 

Гончаренко підкреслив, що сьогодні завдання української делегації в ПАРЄ – це здебільшого захист тих досягнень, які були зроблені за останні 5 років. 

«Сьогодні немає політичної ситуації, аби переходити в наступ. Проте працювати треба і  працювати треба щодня, працювати треба і в кулуарах, і  в політичних групах, на комітетах», –  зауважив народний депутат.