Зеленський привів у владу людей, які пропонують пенсіонерам продавати собак, переслідують волонтерів і забороняють українське кіно – Микола Княжицький у своєму відео-блозі

Саме Володимир Зеленський привів у владу таких недолугих депутатів, як Євгеній Брагар, який запропонував старенькій бабусі продати свого собаку і заплатити за газ, а також погрожував судом дівчатам-волонтеркам. Через таких представників в монобільшості її рішення часто викликають подив і багато запитань. Про це йдеться у відеоблозі народного депутата фракції «Європейська Солідарність» Миколи Княжицького.

«Що відбувається з партією Зеленського «Слуга народу»? От депутат Брагар пішов на телевізійний канал. І коли зателефонувала пенсіонерка зі скаргами на те, що не може платити за газ, він порадив їй продати собаку, заплатити за газ і жити щасливо. Ну хіба може твереза людина при здоровому глузді таке говорити?» – сказав Микола Княжицький.

Він нагадав, що перед тим той самий депутат Брагар звернувся до поліції зі скаргою на волонтерку-госпітальєра – дівчину, яка була на фронті і разом з подругою верталася з похорону свого хлопця.

«Дівчина поскаржилася на водія автобуса, бо водій включив неліцензований піратський серіал російського виробництва – російською мовою на повний голос – а коли дівчата-госпітальєри виступили проти такої трансляції і нав’язування їм цього продукту, просто висадив їх на дорогу», – нагадав він.

«Так от цей депутат Брагар поскаржився на цих дівчат у поліцію. Усе нормально з депутатом Брагарем?», – зауважив Микола Княжицький.

Він додав: «Хтось скаже про конспірологічну теорію, що це буцімто «Опозиційна платформа – За життя» заплатила йому гроші, щоб він розвалював «Слуг народу». Тим більше, що депутат Брагар – заступник голови Комітету ВР з питань свободи слова Нестора Шуфрича. Хтось вважає, що це якась інша складна провокація».

«А все дуже просто – партія «Слуга народу» і складається з таких депутатів Брагарів. За невеликим виключенням», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

За його словами, і в цьому причина призначення головою Держкіно людини, яка завідувала невеличким запорізьким кінотеатром, яка не мала досвіду ані в кіновиробництві, ані в інших процесах, пов’язаних з кіно.

«Яка для влади Зеленського виявилася розумнішою, талановитішою і придатнішою, ніж, наприклад, Юлія Сінькевич, яка є генеральним продюсером одного з найкращих в Україні, Одеського кінофестивалю», – зауважив депутат.

«Тому за майбутнє нашого кіно, так само як за майбутнє нашої культури, так само як за майбутнє нашої здорової думки, здорового почуття гумору, за майбутнє нашої країни у нас є підстави хвилюватися. Але я переконаний, що ненадовго. Переможемо», – резюмував парламентар.