Представниці «Європейської Солідарності» взяли участь в Політичній Асамблеї Європейської Народної Партії

Народні депутати фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко і Марія Іонова та Міжнародний секретар партії Вірджинія Дронова взяли участь у Політичній Асамблеї Європейської Народної Партії.

Про це повідомила співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Політична Асамблея Європейської Народної Партії зібрала велику кількість учасників. Перша – за участі нового президента ЄНП Дональда Туска, перший великий захід в Європарламенті після Brexit.

Дональд Туск не приховував емоцій, коли розпочав свій виступ саме з виходу Великої Британії з ЄС. Це перший випадок , коли Євросоюз не розширюється, а, навпаки, звужується. Це сигнал і виклик, який свідчить, що була підірвана довіра, й треба разом працювати над її відновленням, протистояти популізму і радикальним настроям», – підкреслила парламентар.

«У виступах учасників Асамблеї – членів парламентів європейських країн – іноді звучить Україна, залишається увага до дій нової влади, зокрема, її готовності протистояти зовнішнім викликам, зокрема, агресії РФ, так і внутрішнім викликам, зокрема , популізму», – додала вона.

Також Геращенко повідомила, що делегація «Європейської Солідарності» працювала з колегами з інших партій протягом роботи Асамблеї і інформувала їх про дії Росії, яка системно порушує домовленості, досягнені на саміті Нормандської четвірки в Парижі.

«Наша маленька делегація і в рамках Асамблеї, і на полях Асамблеї нагадала європейським колегам, що війна на Донбасі триває, в січні загинуло 14 українських воїнів, вчора було вбито жінку-медика, насправді, домовленості Паризького саміту в Нормандському форматі не виконано, й тому дуже дивно спостерігати за політикою умиротворення і прощення РФ в ПАРЄ. Викликає велике занепокоєння й позиція деяких політиків,, що входять до сім’ї ЄНП, й закривають очі на порушення Росією міжнародного права і поваги до кордонів та цивілізованих норм», – наголосила народний депутат.