Іванна Климпуш-Цинцадзе: У відписці МЗС про візит Зеленського в Оман немає відповіді – для чого і за які гроші він туди їздив

Зеленський та його Офіс вже другий місяць приховують справжню мету і джерела фінансування поїздки президента до Оману на початку січня. А відповіді на запити, підготовлені народними депутатами з фракції «Євроейська Солідарність» – це або порожні відписки, або бюрократичні «простирадла», які не містять жодної конкретики. Так прокоментувала відповідь МЗС на один із запитів народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона опублікувала на своїй сторінці у мережі Facebook відповідь МЗС.

«Як і обіцяли, ми з колегами з «Європейської Солідарності» надіслали депутатські запити на ім`я очільників Офісу Президента та МЗС щодо деталей «візиту» Володимира Зеленського до Оману. Від ОПУ відповіді так і не дочекалися, терміни відповіді сплили. Там «нічєво нікаму нє далжни», – іронізує Климпуш-Цинцадзе.

«Віддуватися, видно, доручили МЗС. Звідти надіслали кілька сторінок виправдань, прочитавши які, складається враження, що ми інтегруємось не в ЄС і НАТО, а в Оман. Взаємини з цією державою – чи не №1 системний зовнішньополітичний пріоритет для України», – зазначила депутат.

«І жодного слова про статус і цілі цього візиту, склад делегації, строки відрядження, чи витрачені гроші платників податків на цей візит тисячоліття», – наголошує Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Раптом хтось не розуміє – це відкритість і народовладдя. Не плутати з режимом Порошенка.

На фото – наш запит та отримана відповідь МЗС…», – написала Климпуш-Цизцадзе.