Ми не боїмося і влада Зеленського має про це знати – під стінами ДБР відбулася акція на підтримку Софії Федини

Ми не боїмося і влада Зеленського має про це знати – заявила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар під час акції на підтримку Софії Федини, яка відбувається під стінами офісу Державного бюро розслідувань. Як відомо, народного депутата Софію Федину викликали до ДБР для вручення їй підозри «у погрозі вбивством щодо Президента України». В акції беруть участь народні депутати, громадські активісти, представники ГО «Солідарні молодь».

«Це перший випадок, коли депутата намагаються притягнути до відповідальності без голосування Ради, без жодних погоджень. І ви бачите, за що», – зазначила Вікторія Сюмар.

«Знаєте за що? За три слова – «там може прилетіти». Там справді може прилетіти, там справді рвуться гранати, там справді гинуть люди і там справді небезпечно», – наголосила Сюмар.

«Ми тут для того, щоб показати – ми не боїмося і не будемо боятися. Ми скажемо цю фразу Володимиру Зеленському і всій його владі, всій його вертикалі – ми не боїмося», – заявила депутат.

«Війна з Росією не закінчилась. І я закликаю Зеленського і владу боротися з ворогом, з Росією, а не боротися з патріотами, волонтерами і тими, хто захищає Україну на лінії фронту», – заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов.

«В історію можна увійти, а можна вляпатися. І мімікрувати під «руський мир», мавпувати прийоми, які використовує Путін для того, аби тримати свій народ у покорі в Україні не пройдуть. Саме тому ми тут, саме тому закликаємо владу схаменутися», – зазначив народний депутат Ростислав Павленко. 

«Там може прилетіти». Можете кожного з нас притягувати до відповідальності», – додала Вікторія Сюмар. Народні депутати з фракції «Європейська Солідарність» оголосили про початок флешмобу і повторили слова «Там може прилетіти», через які порушене кримінальне провадження проти Федини, а президент Зеленський визнаний потерпілим.