Артур Герасимов: Закликаємо Зеленського боротися з країною-окупантом, а не із захисниками України

Припинити переслідування патріотів – вимога до президента Зеленського від депутатів фракції «Європейська Солідарність», волонтерів, військових та громадських діячів, які прийшли сьогодні під ДБР на акцію на підтримку Софії Федини. 

Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час акції на підтримку Софії Федини під ДБР.   

«Звинувачення, які сьогодні висуваються проти Софії Федини, проти Марусі Зверобій, проти генерала Марченка, проти Яни Дугар, проти Юлі Кузменко і інших говорить тільки про одне: сьогодні українська влада бореться не з країною окупантом, не з країною агресором, а з тими хто цю країну захищав на фронті і з тими, хто підтримував українську армію в найтяжчі моменти. І це означає тільки одне, що щось не так працює в «королівстві», – зауважив народний депутат.

Артур Герасимов підкреслив, що «Європейська Солідарність» послідовно виступає проти політичних переслідувань. І додав, що фракція «Європейська Солідарність» вимагає закрити всі політично-вмотивовані справи.

Окрім цього, народний депутат звернув увагу, що після зняття депутатської недоторканності перша підозра парламентарю була вручена за висловлювання і це свідчить про спроби придушення свободи слова з боку влади.