Ірина Геращенко про призначення Єрмака: Кадрова політика Зеленського має бути спрямована на забезпечення інтересів держави, а не на дилетантське ручне управління

Голова Офісу президента Андрій Єрмак  має опікуватися виключно роботою Офісу, до якої сьогодні дуже багато питань.

Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко в коментарі «Прямому».

«Я прагну, щоб ми будували європейську систему, де прізвище голови Офісу президента не матиме значення, тому що це дійсно право президента призначати того керівника свого апарату, якого він вважає за потрібне. Дуже важливо, щоб голова апарату опікувався виключно роботою Офісу президента, до якої сьогодні дуже багато питань, починаючи від абсолютно непрофесійної роботи його прес-служби, яка просто ганьбить президента і робить для нього суцільну шкоду, закінчуючи заявами про ручних прокурорів, ручні силові структури і суцільний тиск і вплив на парламент»,- сказала Геращенко.

«Мене більше бентежить ніж прізвище будь – якого керівника Офісу президента те, що українці не знають прізвищ міністрів і прем’єр- міністра. Це сьогодні якась дивна ситуація, коли прем’єр-міністр дає інтерв’ю і в кожному реченні зізнається, як у моєму піонерському дитинстві писала газета «Правда», а там треба було обов’язково, щоб  25 разів  прозвучало прізвище генсека і всі ми зізналися в любові. У нас же уряд технократів, якісь молоді люди там працюють, так чому вони поводяться як брежнівське політбюро в маразмі? Оце мене турбує набагато більше», – зазначила парламентар.

Вона вважає, що Офіс президента має зосередитися на підготовці візитів Зеленського.

«Заяви Офісу президента і їх дії – це різні речі. Тому ми будемо слідкувати, дивитися. В принципі тотальна некомпетентність Офісу і нав’язування парламенту турборежиму, тому що це був сценарій Офісу, в чому тоді зізнавалися народні депутати від більшості… В перший день прийняти 73 закони в цілому, не вичитані та інші маячні ідеї… Вони «турбували» і руйнували по суті державу. Хотілося, щоб Офіс президента зайнявся робочим графіком президента, компетентною підготовкою його до всіх міжнародних візитів, внутрішніх поїздок. Це була б велика користь для країни», – додала Геращенко.