Іванна Климпуш-Цинцадзе: дії Зеленського покажуть, чим насправді була заява Арахамії про постачання води в Крим в обмін на Донбас

Заява голови фракції «Слуга народу» Давида Арахамії про те, що він згоден дати воду в Крим в обмін на Донбас – неприпустимі.

Про це заявила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України з Європейським Союзом Іванна  Климпуш-Цинцадзе в коментарі журналістам. 

«Обурює заява пана Арахамії. Навіть, якщо це його особиста думка, як голови фракції монобільшості в парламенті. Де-факто він пропонує  відрізати одну руки, для того аби зберегти іншу руку.  Це неприпустимо», – наголосила парламентар.  

«У нас є всі підстави підозрювати, що пан Єрмак буде максимально пропонувати Україні реалізувати підходи Кремля і підходи Козака, як  відповідальної людини з боку Кремля за їхню політику в питанні вирішення конфлікту між Україною і Росією за агресію РФ проти України», – додала народний депутат. 

При цьому політик наголосила, що заспокоюватися і робити остаточні висновки, що це лише особиста позиція пана Арахамії, не варто.  

«Хочеться вірити, що це не є політикою президента Зеленського, і що він так само вважає це неприпустимим. Разом з тим, остаточні висновки робити зарано», – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.