Іванна Климпуш-Цинцадзе: заяви Арахамії – це тестування суспільної думки щодо подальших дій нинішньої влади

Чинна влада не готова вести суспільство за собою і пропонувати державну політику.

Про це сказала депутат фракції «Європейська Солідарність», голова комітету ВРУ з питань інтеграції України з ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в коментарі «Прямому». 

«В мене взагалі питання щодо меседжів, які періодично вкидає пан Арахамія в українське суспільство. Нещодавно під час своєї поїздки до Давосу він також сказав про непотрібність гармонізації українського законодавства з європейським. Я пригадую, що такі сентенції були характерні для уряду Азарова у часи правління Януковича. Як на мене, то це просто неприпустимо, коли депутати монобільшості, тим більше з такими серйозними посадами, дозволяють собі таке тлумачення нашої угоди про асоціацію і нашого стратегічного курсу на приєднання, інтеграцію України до ЄС. Потім він звичайно вибачався, підозрюю, що можливо і за цю свою сентенцію буде вибачатися», – сказала Климпуш-Цинцадзе.

Вона вважає, що заяви Арахамії є спробою влади зрозуміти, як рухатися далі.

«Як на мене, то це певною мірою проба ґрунту, наскільки суспільство взагалі чутливо реагує на такі пропозиції, щоб зрозуміти, як можна рухатися далі. Ми бачимо, що чинна влада взагалі орієнтується на суспільний запит і не готова вести суспільство за собою, не готова пропонувати політику, не готова пропонувати державну політику, а тільки як серфінгісти хапають хвилю і на ній намагаються рухатися. От якраз тестування цієї хвилі відбувається через такі вкиди пана Арахамії», – наголосила депутат.