Ростислав Павленко: Офіс Зеленського під керівництвом Єрмака може стати слухняним провідником російського сценарію в Україні

Призначення Андрія Єрмака керівником Офісу президента викликає тривогу, тому що на посаді помічника президента він демонстрував прихильність і лояльність до Росії та Путіна.

Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в ефірі телеканалу «Прямий»  .  

«На жаль, ця зміна, яка відбулася, коли пан Єрмак очолив Офіс президента, викликає в пам’яті доволі цікаву низку дій, пов’язаних з паном Єрмаком, або навколо пана Єрмака. Так, пам’ятаємо, що саме він давав коментарі, які були доволі співголосні російському трактуванню україно – російської війни перед нормандською зустріччю. Потім в контексті газових переговорів ми чули, як дуже компліментарно про нього відгукувався пан Козак – віце-прем’єр РФ. Пам’ятаємо і доволі дивну ситуацію з поїздкою президента Зеленського до Оману, де так само ЗМІ говорили про  участь у цьому пана Єрмака», – зауважив політик.

«А коментар президента про те, що попри розвідку, попри всі дані “я подивися в очі Путіну і побачив, що він хоче припинити війну на Донбасі”… Але дії свідчать про інше, обстріли свідчать про інше, відмова обміну “всіх на всіх” свідчить про інше», – зазначив він.  

Ростислав Павленко зауважив, що попередня діяльність пана Єрмака показує його надто лояльне ставлення до Росії.  

«Ми бачимо цілу низку речей, які підказують, що Офіс президента під проводом Єрмака цілком може повернутися до трактування російського версії підходів до російсько-української війни. У мене досить сумні передчуття щодо змін в Офісі президента», – наголосив народний депутат.