Петро Порошенко підтримав кримськотатарський телеканал ATR: Ви – інформаційна зброя для захисту від російських фейкових новин

КРИМ НЕ МОЖЕ БУТИ ПРЕДМЕТОМ ЖОДНИХ ТОРГІВ – ПЕТРО ПОРОШЕНКО В ЕФІРІ ТЕЛЕКАНАЛУ ATR

«Європейська Солідарність» висловлює обурення затримкою державного фінансування кримськотатарського телеканалу ATR. Про це заявив п’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в ефірі телеканалу.

«Ми дуже обурені затримкою у фінансуванні ATR, відкритті відповідної бюджетної програми. Я сподіваюсь, що це – технічні проблеми, які не можуть вирішити, виплутатись із цього бюрократичного лабіринту», – сказав лідер партії.

«Але ні журналісти, ні глядачі  телеканалу ATR не повинні від цього страждати», – наголосив Порошенко.

«Для нас надзвичайно важливий пріоритет – це кроки для підтримки України, її територіальної цілісності і робота по недопущенню інформаційної атаки з боку країни-агресора проти цілого народу і цілої держави», – зауважив п’ятий Президент України.

«Тримайтеся. «Європейська Солідарність» і Петро Порошенко точно з вами», – додав він.

Лідер «Європейської Солідарності» також подякував за неймовірну роботу, яку журналістський колектив та всі, хто причетний до каналу ATR, робили остання п’ять років.

Петро Порошенко зазначив що пишається тим, що перші бюджетні кошти на фінансування каналу були спрямовані за часів його президентства.

«Я вважаю це надзвичайно важливою державною справою, якщо хочете – інформаційною зброєю проти фейкових новин, проти захоплення Росією інформаційного простору. Зброєю, яка дозволяє нам захищати суверенітет України і надавати тверду надію тим, хто перебуває на території незаконно анексованого, окупованого Криму і чекає Україну», – наголосив політик.

«Хочу наголосити, що в  своїй роботі канал ATR вийшов далеко за межі кримськотатарської спільноти. Недооцінювати його важливість для  кримськотатарського народу буде великою помилкою», – переконаний Порошенко.

Петро Порошенко також зазначив, що у складі «Європейської Солідарності» є такі легендарні особистості, як лідер кримськотатарського городу Мустафа Джемілєв та Ахтем Чийгоз – справжній герой, який, перебуваючи в російських в’язницях, незаконно розташованих на території окупованого Криму, зберіг вірність кримськотатарському народу та Україні.