Ахтем Чийгоз: В Криму люди очікують, коли їх звільнять від російських окупантів

Громадяни України, які проживають в Криму, очікують від діючої влади суттєвих кроків на звільнення півострова від російських окупантів. Зеленський має демонструвати чітку позицію по Криму на всіх міжнародних майданчиках, а не загравати з Путіним.

Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ахтем Чийгоз в ефірі «Прямого».

«Ми три дні перебували на нашому адміністративному кордоні і до нас приїхали наші співвітчизники. Ви коли-небудь бачили масові мітинги, пікети з вимогою, щоб Україна дала воду в Крим, що тепер без води вони зненавидять Україну? Є інша статистика: 129 тис. громадян України в останній місяць приїхали з Криму на материкову територію Україну для оформлення документів – свідоцтва про народження дітей, реєстрації шлюбу, реєстрації майна наших громадян в Криму. Аксьонов, цей злочинець, бігав по всьому Криму і намагався зачинити автомийки, бані, сауни для того, щоб воду використовувати для обслуговувати військових баз в Криму. Для забезпечення місцевого населення води достатньо, але зараз її перенаправлено на обслуговування терористів, які називаються російськими військами, на руках яких кров тисяч і тисяч не тільки наших громадян», – сказав Чийгоз.

Зеленський має поважати кримчан, які здійснюють спротив окупаційній владі і підтримувати їх, замість загравань з Путіним.

«Незабаром буде ця сумна дата – шість років з часу захоплення Криму російськими терористичними військами. Опір окупантам не зменшується, і нова влада має з повагою ставитися до цього спротиву, якщо вона насправді думає про наших громадян в Криму. Вони мають знати одне: там кожна сім’я очікує, коли ми їх звільнимо», – наголосив парламентар.