Володимир Ар’єв: Таємні переговори Зеленського з головою радбезу Росії підпадають під державну зраду

Таємна подорож президента Зеленського до Оману та ймовірні переговори з представником Кремля Партушевим підпадають під визначення державна зрада, передбачене в Конституції України. Про це заявив депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв в ефірі телеканалу Еспресо.

За його словами, люди з оточення Зеленського шукають контактів з Москвою: «Можливо не аксіома, що в квітні має відбутись черговий раунд нормандських переговорів. Єрмак, який зараз очолив офіс президента, відповідає, в тому числі за контакти з Російською Федерацією».

Депутат прокоментував інформацію, оприлюднену в розслідуванні програми «Схеми» радіо «Свобода», що одночасно з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком і президентом Зеленським в Омані перебував голова ради безпеки Російської Федерації Патрушев.

«Уже іде інформація про те, що у них були чотиригодинні переговори», – зауважив він.

«В даному разі, я вважаю, що ці речі є питанням національної безпеки. І найгірше те, що все відбувається зараз підкилимно. І всі підкилимні речі, в умовах, коли ідуть сепаратні перемовини з агресором – це межує з тим, що виписано в статті 111 Конституції України. Але це мають відповідно кваліфікувати юристи», – підкреслив Володимир Ар’єв.