Вікторія Сюмар: секретні переговори в Омані з головним силовиком Росії Патрушевим цілком тягнуть на державну зраду

СЕКРЕТНІ ПЕРЕГОВОРИ В ОМАНІ З ГОЛОВНИМ СИЛОВИКОМ РОСІЇ ПАТРУШЕВИМ ЦІЛКОМ ТЯГНУТЬ НА ДЕРЖАВНУ ЗРАДУ

Інформація, яку оприлюднили журналісти програми «Схеми» про таємні переговори президента Зеленського із секретарем Ради безпеки Російської Федерації Патрушевим, надто серйозна і приховати її не вдасться. Так прокоментувала оприлюднені факти народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Вікторія Сюмар.

«Патрушев – це не просто рядовий секретар РНБО. Він – це КДБ. Все життя. Як і Путін. Патрушев очолив ФСБ Росії влітку 1999 року, а вже в грудні 1999 в Москві підірвали будинки, звинуватили чеченців, розв’язали «маленьку війну» і зробили Путіна Президентом», – нагадала Сюмар про роль ймовірного візаві Зеленського на таємних переговорах в Омані.

«Саме тому в Росії часом називають Патрушева ледь не куратором Путіна по лінії КДБ. Його впливи – колосальні. І він точно найпотужніший силовик РФ», – пише Сюмар.

«Утаємничені переговори під соусом чи то «приватного візиту» за версією ОПУ, чи то робочого, але чомусь з поверненням на літаку, яким користувався Патрушев, цілком тягнуть на державну зраду», – припускає Вікторія Сюмар.

«У темі Оману вже було багато брехні. Але щось мені підказує, що деякі спецслужби знають правду. І приховати її не вдасться. Надто в серйозні ігри грає Патрушев. Геополітичні. І вони не подобаються іншим Гравцям. Про всяк випадок – в останньому реченні не про Зеленського», – підсумовує Вікторія Сюмар можливі наслідки скандалу.