Олексій Гончаренко: Парламент має створити тимчасову слідчу комісію щодо ймовірних таємних переговорів в Омані Зеленського з Патрушевим

В парламенті має бути створена тимчасова слідча комісія щодо з’ясування всіх обставин таємного візиту президента Зеленського в Оман та його ймовірних переговорів з представником Кремля Миколою Патрушевим. Про це повідомив депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко у відеоблозі.

Він зауважив, що журналістське розслідування радіо «Свобода» показує, що в Омані Зеленський ймовірно зустрічався з головою ради нацбезпеки Російської Федерації Миколою Патрушевим.

«Хто такий Микола Патрушев? Це найближча до Путіна людина. Людина, яка заміняла Путіна на посту директора ФСБ і був директором до 2008 року. З того часу є головою Радбезу РФ. Це ключовий силовик РФ», – розповів депутат.

За його словами, саме ця людина в ніч на 8 січня 2020 року прилетіла із Москви до Оману літаком, яким наприкінці того ж дня, менше ніж за добу, вилетів із Оману Володимир Зеленський.

«Таких співпадінь не буває в принципі. І сам факт того, що Патрушев летів туди не офіційним державним літаком, хоча він має на це право, а взяв чартер, вже говорить багато про що», – також переконаний Олексій Гончаренко.

Він також назвав невипадковим, що саме радіо «Свобода» оприлюднила відповідну інформацію, оскільки це радіо фінансується Конгресом США.

«Я думаю, що саме у цієї країни є можливість відслідкувати борти і пересування. І вони точно відслідковують пересування фігур масштабу Партушева. І зустріч на березі Індійського океану із Зеленським звісно ж це у сфері їхніх інтересів», – зазначив представник «Європейської Солідарності».

Водночас депутата зауважив, що нині Офіс президента Зеленського заперечує інформацію про зустріч з Патрушевим в Омані: «Введення в оману українців продовжується. Досить оманювати українців і вже весь світ. Вже всім все зрозуміло».

Він нагадав, що в той час, коли Патрушев перебував в Омані, російською ракетою було збито український літак. А Зеленський, оголосивши, що негайно повертається у Київ, чомусь затримався в Омані до кінця дня.

Депутат також зауважив, що цікавою є історична паралель цих подій: саме 8 січня 1654 років тому гетьман Хмельницький зі старшиною присягали на вірність московському царю на Переяславській раді.

«Те, що відбувається, з моєї точки зору, тягне на склад злочину за статтею державна зрада – зустріч з ключовим силовиком країни-агресора, таємна, закрита, прихована від публіки взагалі не вкладається в будь-що», – підкреслив він.

«Це ще й принизливо, коли наш президент зустрічається з путінським вишибалою», – додав Олексій Гончаренко.

Депутат повідомив, що буде ініціювати створення тимчасової слідчої комісії у зв’язку з усією цієї історією, пов’язаною із поїздкою Зеленського в Оман.

«Оманська рада» або оманська зрада продовжується. На наших очах український президент йде зовсім не туди разом зі своїм главою Офісу президента Єрмаком», – резюмував він.