Олексій Гончаренко: команда Порошенка зірвала нову «мюнхенську змову» проти України

Делегація «Європейської Солідарності» на чолі з лідером партії, п’ятим Президентом Петром Порошенком вчора фактично зірвала план нової «Мюнхенської змови». Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат Олексій Гончаренко, який перебуває у столиці Баварії на безпековій конференції.

«Хто ще не зрозумів, вчора у Мюнхені була спроба просунути план другої «Мюнхенської змови». Цинічно, бо цього року 75 річниця завершення Другої світової війни. Так звані «12 кроків для миру в Україні» ― це план того, як вивести Росію з-під санкцій і змусити Україну капітулювати. Наприклад, 12-й пункт цього папірця змушував нас переписати власну історію, культуру, ідентичність під диктовку Росії. Це план, виконання якого фактично призвело б до повної втрати Україною суверенітету, перетворення нас на провінцію Російської імперії», – зазначає Гончаренко.

«Завдяки реакції частини нашої делегації і авторитету Петра Порошенка, цей план зник з офіційного сайту Мюнхенського саміту, а організатори конференції від нього відхрестилися», – повідомив Олексій Гончаренко.

«Ми вдячні усім нашим міжнародним друзям, які послідовно займають проукраїнську позицію на всіх міжнародних майданчиках. Зокрема, міністру закордонних справ Литви Лінасу Лінкявічусу, з яким я зараз на фото. Проросійські сили все активніше намагаються протиснути свою повістку, але ми все ще маємо значну підтримку і готові боротися», – пише Гончаренко.

«Важливо, щоб сьогодні Зеленський у своєму виступі, який буде буквально через годину, згадав і засудив цю спробу «Мюнхенської змови». Це прямий плювок в обличчя особисто йому і всій Україні. Сподіваюсь, що для нього поява цих «12 кроків» теж була неприємним сюрпризом. В іншому разі, складається дуже небезпечна картина з недавніх подій і кадрових призначень, яка дуже і дуже насторожує», – застерігає народний депутат.