Олексій Гончаренко: наші партнери готові й далі тиснути на Путіна, натомість Зеленський заганяє Україну в пастку Кремля

Міжнародні партнери України готові й далі тиснути на Російську Федерацію, але вони не розуміють, чому нинішня влада Зеленського капітулює перед Путіним. Про це пише на своїй сторінці у мережі Facebook народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко, який перебуває на Мюнхенській безпековій конференції.

«Сьогодні у Мюнхені знову мав змогу поспілкуватися з кількома серйозними іноземними високопосадовцями. Вони підтвердили мої сумні здогадки. Європейці не проти продовжувати тиснути на Росію, навіть завдаючи собі збитків. Але навіщо, якщо нинішня українська влада капітулює перед Росією?», – зазначив Гончаренко.

Він повідомив, що за словами іноземних партнерів, дипломатія Зеленського непрофесійна і надто самовпевнена, тому призводить до втрати Україною позицій у протистоянні з Кремлем.

«Україна, як сторона війни, дає чіткий сигнал, що не буде продовжувати спротиву. Чому в такому разі ми повинні це робити за вас? Ми також домовляємося, бо вміємо мислити наперед. Молоді українські переговорники з команди президента діють дуже самовпевнено, оминаючи правила і процедури. Напевно, вони вважають їх надто нудними, але саме правила і процедури хоч якось досі стримують Росію від повного свавілля. Поза межами цивілізованого поля уже ніщо не зупинить досвідчених російських шулерів. Вони на цьому собаку з’їли. Це їх гра, де вони диктують свої правила. Зеленський заганяє себе і країну в пастку. В результаті, підсилившись Україною, Росія зможе нав’язати свою волю всій Європі», – застерігає Гончаренко.

За його словами, співрозмовники у Мюнхені високо оцінюють дипломатичний хист п’ятого Президента Петра Порошенка, який на відміну від Зеленського вдало формував міжнародну антипутінську коаліцію.

«Ваш попередній президент це чудово розумів. І заганяв противника на світло, там де йому буде складно мухлювати. Схоже, нинішній президент дасть пошити себе в дурні», – цитує Гончаренко своїх візаві.

«Шкода, що європейці не знають основного виборчого гасла Зеленського. Дійсно, вони зробили нас всіх разом», – підсумовує Олексій Гончаренко.