Ірина Фріз: поява плану «12 кроків», таємна зустріч в Омані і намагання не допустити Порошенка в Мюнхен – це все елементи путінського сценарію

Так званий план «12 кроків», який насправді є планом капітуляції України, не випадково з’явився на сайті організаторів Мюнхенської безпекової конференції після таємних переговорів Зеленського і Єрмака в Омані з російськими емісарами і телефонної розмови з Путіним. Про це свідчать і зусилля керівника Офісу Зеленського Єрмака не допустити участі в Мюнхенській конференції п’ятого Президента Петра Порошенка, який зірвав план щодо протягування російського сценарію «врегулювання української кризи». Про це на своїй сторінці у мережі Facebook пише народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз.

«Як досягти капітуляції України у війні з Росією:

  1. Підготувати суспільну думку в міжнародних колах про те, що влада українська за мир на умовах Путіна і взагалі на любе, що скаже величайшому зі «слуг» «великий брат». Саме на це була спрямована приватна заява псевдо-українських експертів про 12 кроків до миру, насправді це 12 кроків до «руського миру».
  2. Розвести війська, тобто ВІДВЕСТИ до Дніпра в односторонньому порядку українські ЗСУ, здати стратегічні позиції, зрадити украінців, що залишаться сам на сам в «сірій зоні».
  3. Продавити антиконституційні законопроекти про подвійне громадянство та дезінформацію.
  4. Восени провести вибори в ОРДЛО.
  5. Зняти міжнародний санкційний тиск на РФ.

Чи не саме в такій системі координат сьогодні діє Зе-влада? Чи не заради цього зустрічі в Омані з «куратором» Путіна Патрушевим? Чи не заради цього завіса із «зашкварів», кадрової метушні та інформаційного сміття, за якою відбувається державна зради України?

П’ятий президент Петро Порошенко наполегливо продовжує захист національних інтересів України. Він змусив організаторів Мюнхенської конференції, на якій було поширено «художній свист» на тему кроків до «миру», зняти цю проросійську ганьбу з сайту авторитетної платформи. Зрозуміло, чому саме пан Єрмак за дорученням Зеленського намагався не допустити участі Петра Порошенка в Мюнхенській конференції.

Висновок: Україна з подачі чинної влади втрачає свою суб’єктність. Змінено діаметрально позицію щодо стратегії зовнішньої політики нашої держави. Чи потрібно нагадувати, де зараз Янукович після подібного кульбиту у Вільнюсі? Шановні, нас зраджує той, хто має бути Гарантом суверенітету!», – застерігає Ірина Фріз.

Вона також процитувала заяву Петра Порошенка щодо так званого «плану 12 кроків»:

«12 кроків для досягнення миру в Україні» – це папірець, який не є офіційним документом Мюнхенської безпекової конференції. Це план не Мюнхена! Це план Кремля! Це мир на російських умовах. Це те, що можна побачити, коли ти заглянеш в очі Путіну: «русскій мір». А для України такий план є капітуляцією, бо є червоні лінії, які не можна перетинати».