Микола Княжицький: Оман-гейт Зеленського почався з таємниці, з того, що він хотів приховати цю поїздку та її деталі

Якщо Зеленський не змінить манери своєї поведінки, надалі дуритиме український народ і сподіватиметься через маніпуляції втримати владу, нічого хорошого в Україні йому не світить.

Про це депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький сказав в своєму відеоблозі.

«З ким зустрічався Зеленський в Омані? З Патрушевим, з Сурковим, з майже покійним султаном Оману, з керівництвом цієї держави, чи він там відпочивав? Останні скандали, пов’язані з розслідуванням Радіо Свобода, можуть взагалі поставити під питання існування стабільності в українській владі. І це не випадково. Тому що маленька брехня завжди породжує великі наслідки. Маленьке лукавство завжди породжує трагічну історію»,- сказав Княжицький.

Княжицький зазначив, що зміст будь-яких переговорів рано чи пізно може стати відомим суспільству.

«Очевидно, політикам в усьому світі потрібно вести переговори в тому числі і приховані. Але не має нічого прихованого, навіть розмова президента Трампа з президентом Зеленським стала підставою для розслідування і початку процедури імпічменту. І хоча ця процедура не дійшла до кінця, все одно американське суспільство дізналося про дуже багато сторінок цієї довгої американо-української епопеї, де внутрішня політика замішана на зовнішній, а порушення  різних американських політиків стали причиною пониження їхнього рейтингу»,- зауважив депутат.

Він зазначив, що Зеленський чомусь вважає, що може обманювати українців щодо мети своєї поїздки до Оману.

«В чому проблема Зеленського? Зеленський чомусь  абсолютно переконано вважає, що український народ можна обманювати. Навіщо він полетів в Оман? Це головне питання. Чому він хотів це приховати? Чому перші фотографії Зеленського з Оману з’явилися саме на проросійському сайті і інакше як з рук російських структур, наближених до російської розвідки, вони туди потрапити не могли. Чи означає це, що Зеленського туди навмисно хтось заманив, щоб тримати на гачку? Можливо щоб записати, сфотографувати, компрометувати далі або для того, щоб позбавити його влади і привести до влади абсолютно проросійські сили. Або для того, щоб цю його проросійськість підсилити і зробити ще більшим союзником агресора, підштовхнути до переговорів з агресором», – наголосив Княжицький.

 Він вважає, що спецслужби інших країн намагаються скористатися таємницями, які президенти хочуть приховати.

«Ми найближчим часом, мабуть, не дізнаємося про те, що відбувалося в Омані насправді. Або навпаки дізнаємося, якщо Зеленський подасть в суд на Радіо Свобода, а Радіо Свобода після цього суду оприлюднить фотографії або аудіозаписи, або будуть якісь наступні кроки, які продовжать цей Оман – скандал. А Оман – скандал почався з таємниці, з того, що Зеленський хотів приховати цю свою поїздку. Як тільки такі люди як Зеленський або Кучма хочуть щось приховати, одразу спецслужби різних країн намагаються скористатися тим, що відбувається. І це, на жаль, ситуація, якої не можна було оминути з декількох причин. По-перше, через наївну віру Зеленського в те, що в Путіна очах можна побачити якусь іскру добра, в те, що з Путіним можна домовитися,  в те, що, якщо іти Путіну на поступки, то це приведе до того, що тебе почують», – сказав він.

Княжицький переконаний, що це може робитися для того, щоб привести до влади ще більш проросійські сили.

«Насправді тебе не почують, тебе сприйматимуть як слабого, тебе атакуватимуть ще сильніше – підставлятимуть, шантажуватимуть, скидатимуть для того, щоб потім привести ще більш проросійськи сили до влади в українській державі.  Чи може це статися? Ризик такий дійсно існує. Але ми завжди віримо, хто в «чорного лебедя», хто в провидіння, і завжди відбувається так, що Україна залишається сильною, незалежною державою і перемагає, хоча шлях до цієї перемоги очевидно є і буде тернистим. А Зеленському, якщо він не змінить манери своєї поведінки і далі дуритиме український народ і сподіватиметься через маніпуляції втримати свою владу, нічого хорошого в цій українській державі не світить», – сказав він.