Влада не має права «кошмарити» малий та середній бізнес – кандидат в депутати від «Європейської Солідарності» Вікторія Пташник

Підприємці Харківщини і всієї України протестують проти нового податкового законодавства, яке створює перешкоди в їхній роботі та додатковий тиск фіскальних органів.

Про це заявила кандидат в народні депутати від партії «Європейська Солідарність» у 179 окрузі на Харківщині Вікторія Пташник в інтерв’ю журналістам під час акції протесту підприємців під Офісом президента України.

«На сьогоднішній день представники малого та середнього бізнесу схвильовані і кажуть, що їхні права не захищені. Реально після цієї так званої податкової реформи їм просто доведеться піти в тінь. Це тим, хто абсолютно чесно працював, тим, хто абсолютно чесно сплачував податки», – заявила кандидат.

Вона наголосила, що такі акції протесту мають змусити парламент і президента реагувати і розуміти, що не можна закривати очі ситуацію, що склалася.

Вікторія Пташник додала: «Начебто влада декларує, що вона готова піднімати економіку, але вони бачать, що влада займається не тим, чим потрібно».

За її словами, президент Зеленський пропонує, наприклад, запровадити такий проект як «інвестиційна няня» і зробити конкретного представника від Кабінету міністрів для величезних інвесторів, які готові інвестувати 100 мільйонів доларів в Україну. Але влада, в першу чергу, має думати про те, щоб стимулювати дрібний та середній бізнес, тому що це має стати рушієм нашої економіки.

«Нещодавно ми були на Харківщині з депутаткою від «Європейської Солідарності» Іриною Фріз, спілкувалися з підприємцями Харківщини, і ми знаємо, що вони також приїхали і долучилися до сьогоднішньої акції. Ці люди самостійно організувалися, їх ніхто не організовував, тому що вони обурені і вони реально в розпачі, вони не знають що робити», – розповіла Вікторія Пташник.

«Мені здається, що ще не пізно внести відповідні зміни до законодавства. І точно влада не мала починати «кошмарити» малий та середній бізнес. Краще б попрацювали над тим, що робити з монополіями, чому не працює антимонопольний комітет, як там певні олігархи себе почувають. З цього, на мою думку, мала би починати працювати будь-яка прозора і чесна влада», – заявила вона.

За її словами, депутати від «Європейської Солідарності» готові подавати законопроекти щодо скасування відповідних законів в парламенті.

«Але в парламенті не виноситься жодного законопроекту від опозиції. Саме тому ось така сила як підприємці мають приїжджати до Києва і показувати владі, які саме законопроекти вони підтримують, а проти яких вони борються», – сказала кандидатка від «Європейської Солідарності».