Адвокат Порошенка подав до суду позов до ДБР щодо спростування недостовірної інформації про начебто численні неявки на допити

Адвокат п’ятого Президента України, лідера партії «Європейська Солідарність» Петра Порошенка Ігор Головань подав позовну заяву до ДБР, Т.в.о. директора ДБР Ірини Венедіктової, слідчого ДБР Олега Корецького та ТОВ «Телерадіокомпанія «Нові комунікації» щодо спростування недостовірної інформації. Про це він повідомив на своїй сторінці у мережі Facebook.

«Слідами Труби. Небагато часу знадобилося Т.в.о. директора ДБР Ірині Венедіктовій щоб опуститися до рівня свого попередника Романа Труби. Як видно з інтерв’ю LB.ua , ДБР під керівництвом пані Венедіктової і надалі продовжуватиме печерську аферу Труби, хоча вже неодноразово Київський апеляційний суд встановлював очевидний факт знаходження ДБР у Шевченківському районі столиці», – зазначає Ігор Головань.

«Слідом за Трубою і його спільниками продовжує пані Венедіктова і поширювати брехню про начебто численні неявки П’ятого Президента України Петра Порошенка на допити як свідка. Можна бути впевненим, що рухаючись слідами колишнього директора ДБР Романа Труби, Т.в.о. Директора Ірина Венедіктова дістанеться того самого фінішу. Позов про спростування поширеної пані Венедіктової та її підлеглими недостовірної інформації вже подано», – пише адвокат Головань.

Він також оприлюднив скан-копії позовної заяви та квитанції про сплату відповідного судового збору.