Андрій Парубій: Зеленський несе персональну відповідальність за хаос і паніку навколо евакуації українців з Уханю

Зеленський несе відповідальність за хаос, який створила влада в державі, евакуйовуючи українців з китайського міста Ухань.

Про це заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Андрій Парубій під час марафону «Пам’яті Гідних».

«Я б в останню чергу звинувачував людей, як це робить президент. Коли є повна некомпетентність влади, коли депутат від провладної партії – Дубінський – пише в соціальних мережах, що він домовився, що в його окрузі не буде тих, хто приїхав з Китаю. Це і викликає велику суспільну тривогу», – сказав він.

Парубій наголосив, що до початку паніки призвели дії депутата фракції Зеленського, який публічно заявив, що врятував свій округ від розміщення в карантин на його території евакуйованих з Уханю.

«Коли влада себе так поводить, не пояснивши людям, а навпаки звинувачуючи людей, і коли провладні депутати демонструють, що вони свій округ захищають, у будь-якої здорової людини виникає питання, що є небезпека. Якщо Дубінський захистив свій округ – так давайте і  ми свій округ захищати. Ця паніка є не тільки наслідком безвідповідальних і непрофесійних дій влади», – підкреслив Парубій.

Окрім цього, політик зауважив, що річниця розстрілів на Майдані невипадково була обрана владою, як день евакуації українців з Уханю, адже це мало відволікати увагу суспільства від жалобних заходів і освідомлення реваншу, що крокує Україною.

«Я глибоко переконаний – це свідомо було зроблено 20 лютого. Не швидше, не пізніше, а в день, коли ми згадуємо Героїв Небесної Сотні. І, на жаль, ці люди є непрофесіонали і некомпетентні в усьому, окрім одного – реклами і сфери розваг, і медійого створення реальності. Вони вчилися цьому все життя в «95 кварталі». Поки ми вчилися щось створювати і робити – вони навчилися маніпулювати простором медійним і робити шоу. Дуже часто ми є якщо не учасниками, то спостерігачами цього шоу», – зазначив він.

«Я переконаний, що влада несе відповідальність за те все, що робиться сьогодні в Україні, і за страхи, які є в людей і на Заході, і на Сході, і в Центрі нашої держави», – додав Парубій.