Банкова спровокувала паніку в Україні, проваливши інформаційну кампанію щодо повернення українців з Уханю – Володимир Ар’єв

Зеленський та його команда умисно спровокували паніку в Україні через евакуацію з Уханю українців. Таку думку висловив депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

«Спочатку влада нагнітає ситуацію навколо коронавіруса, нічого не робить для пояснення людям що є небезпечно, а що ні. А потім Зеленський дорікає наляканим людям, що наробили дурниць. При цьому президент в стилі соловйових-кисельових, пише про відсутність розподілу на «правильних» і «неправильних» українців, а насправді протиставляє співчуваючих і наляканих», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

Володимир Ар’єв наголосив, що влада виглядає в цій ситуації дуже некрасиво.

«Чому не евакуювали українців раніше? Поляки уже три тижні вдома і пройшли карантин. Чому Зеленський нічого не зробив для широкої просвіти громадян, якщо він хизується високою довірою до нього?», – зазначив депутат.

«Чому не знайшли місця для карантину в Києві, а почали водити інформаційну козу, заздалегідь оголошуючи про розміщення евакуйованих в тому чи іншому регіоні? Для того щоб ще більше налякати непоінформованих людей?», – додав він.

Володимир Ар’єв зауважив: «Але чомусь мені здається, ці питання залишаться без відповіді. Бо є стійке враження, що Банкова все зробила навмисно».

«Розділяй і володарюй – давній римський прийом, ще й прикритий цинічними заявами Зеленського про єдність і співучасть. По-орвелівськи: війна – це мир, свобода – це рабство, незнання – сила. А силою невігластва можна керувати як завгодно і досягати найбрудніших цілей», – резюмував він.