Ми не дамо проросійським реваншистам спаплюжити пам’ять Героїв Революції Гідності – Володимир В’ятрович

Через шість років після Революції Гідності реваншистські сили, проросійські політики та партії намагаються переглянути ці події та спаплюжити пам’ять Героїв Небесної Сотні. Про це сказав депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир В’ятрович на брифінгу.

Він зауважив, що представники різних політичних сил парламенту є співавторами дуже важливої заяви про політичну оцінку Революції Гідності.

«Ми вважаємо, ця заява надзвичайно важлива саме зараз, коли бачимо від низки проросійських сил спроби змінити оцінку Революції Гідності, говорити про «державний переворот», говорити про «фальшиву» Небесну Сотню та інші абсолютно блюзнірські речі, які особливо активно розгорталися цього тижня напередодні дня пам’яті Героїв Небесної Сотні», – заявив депутат.

Він висловив жаль з приводу того, що пропозиція скликати позачергове засідання парламенту і прийняти цю заяву не була підтримана. Водночас він запевнив, що різні політичні сили не дадуть забути подвиг героїв, які віддали свої життя за демократію і свободу України.

«Я хочу запевнити родини Героїв Небесної Сотні, ви можете бути певними, що навіть і в цьому парламенті є представники дуже різних політичних сил, які будуть робити все від них залежне, щоб не відбулося якихось переоцінок, переворотів в оцінці Революції Гідності. Ми знаємо, що сталося шість років тому, ми пам’ятаємо про це. Ми впевнені, що ця пам’ять робить нас сильнішими і будемо робити все від нас залежне для того, щоб жертва ваших рідних була не марною», – підкреслив Володимир В’ятрович.