Наша команда зробить все, щоб врятувати працівників Панютинський заводу від безробіття – кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» Вікторія Пташник

«Європейська Солідарність» боротиметься за збереження Панютинського вагоноремонтного заводу. Про це заявила кандидат в народні депутати від «Європейської Солідарності» по 179 округу Вікторія Пташник під час брифінгу у Верховній Раді. 

«Панютинський вагоноремонтний завод був заснований у 1869 році. Скільки років він успішно працював, скільки давав робочих місць, скільки об’єктів було створена на цьому заводі? Нещодавно ми з народним депутатом від «Європейської Солідарності» Іриною Фріз перебували в місті Лозова і спілкувалися з місцевими мешканцями. Вони нам повідомили, що цей завод навмисно доводять до банкрутства.

Працівники цього заводу скаржаться на неефективне управлення «Укрзалізниці», в управлінні якої перебуває завод. На сьогодні фактично зупинена діяльність цього заводу, адже «Укрзалізниця» встановлює неконкурентоздатні ціни, через що він стає неконкурентноздатним на цьому ринку», – підкреслила політик.  

Вікторія Пташник наголошує, що критична ситуація, яка склалась на Панютинському вагоноремонтному заводі  має бути винесена на загальнонаціональний рівень.

«Все це може призвести до того, що один з найбільших бюджетоутворюючих об’єктів міста Лозова просто припинить свою діяльність. А 2000 тисячі людей залишаться без роботи. І, повірите міні, що в місті Лозова не так просто найти роботу – це не Київ. Людям просто не буде за що жити. Саме тому, ми хочемо на загальнодержавному рівні привернути увагу до проблеми Панютинського вагоноремонтного заводу. І вже є відповідне звернення від народних депутатів «Європейської Солідарності» до Кабінету міністрів з вимогою нарешті звернули увагу на цю проблему. Також  за ініціативи депутатів від «Європейської Солідарності» це питання розглядатимуть на профільному комітеті. Ми маємо врятувати цей завод», – зазначила Вікторія Пташник.